de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2008 | Reactualizat 27 Feb 2008 | Expiră 29 Feb 2008

GRAPHIC DESIGNER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte: Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator
Advertising/Media, Art&Design

Descrierea jobului

Atributii:
1. imbina imagini tipografice sau dinamice pentru crearea unei imagini artistice.
2. realizeaza grafica primara pentru publicatii, tiparituri, electronic media, brosuri, reclama in reviste, ziare, rapoarte.
3. responsabil pentru typesetting, illustration si web design.
4. responsabilitatea majora: prezentarea informatiei intr-o forma accesibila si estetica.
5. prezinta spre aprobare schitele initiale si layout-ul

Suntem printre putinele companii care se dedica exclusiv identitatii corporatiste, brandingului si rebrandingului. Construim parteneriate, stabilim relatii puternice si de lunga durata cu clientii noştri. Prin consiliere si o abordare creativa ne ajutam partenerii ca brandul lor sa devina un avantaj strategic si un instrument de marketing de succes. Cum? Oferind solutii practice si viabile, sprijinindu-i in toate etapele colaborarii de analiza la creatie pana la implementarea propriu-zisa a solutiilor gasite.

Expirat
GRAPHIC DESIGNER  -  INNERPRIDE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles