Graphic Designer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te invitam sa te alaturi echipei AX PERPETUUM, in calitate de Graphic Designer daca:
  • Ai studii universitare/cursuri de specialitate (constituie avantaj) finalizate;
  • Ai cunostinte minime de operare Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat Profesional, Adobe InDesign;
  • Ai cunostinte de baza in Social Media, publicitate Online, Digital Marketing;
  • Ai dinamism, seriozitate, spirit de echipa, viteza de lucru;
  • Ai receptivitate la feedback si respecti deadline-urile;
  • Ai capacitate de reacţie şi gândire rapidă;
  • Esti o persoana activa, creativa, originala, cu initiativa, dispusa sa invete;
  • ​Esti o persoana atenta la detalii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Crearea de design si implementarea campanilor Web & Social Media (bannere publicitate online, Google Adwords & Facebook display ads, remarketing, newsletters, cataloage digitale);
  • Implicarea în procesul creativ prin documentare și prin identificarea celor mai bune modalități de implementare vizuală a strategiei de marketing (brainstorming, research, executie, prezentare etc.);
  • Crearea și implementarea campaniilor în mediile de promovare print (outdoor, afișe, machete de presă, flyere, cataloage etc.) și web (social media, landing pages, bannere web, adwords etc.

Beneficii:
  • Salariu motivant (variază în funcție de cunoștine);
  • Tichete de masă în valoare de 20 ron/zi;
  • Ceai si cafea la birou, sala de mese moderna;
  • Decontare abonament;
  • Bonus de Paste si Craciun
  • Șansa de a te dezvolta și de a lucra alături de colegi prietenoși;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Mediu de lucru placut si antrenant.

Program de lucru: luni-vineri 8.30-17.00 .

Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

Perpetuum si-a dezvoltat timp de 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.

Publicat 31 mai 2022 Reactualizat 30 iun. 2022 Expiră 30 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos