Publicat 07 Mar 2018 | Expiră 07 Apr 2018

Graphic Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-abilitati de lucru si comunicare in echipa;
-cunostinte avansate de Corel Draw (obligatoriu avansat), Photoshop si Ilustrator (cunostinte elemntare);
-creatie si conceptie grafica pentru identitate vizuala, materiale de prezentare: personalizari produse, printuri si inramari tablouri canvas, cataloage, brosuri;
-editare (imagini foto si vectoriale, paginare si texte, corectura) in vederea realizarii materialelor de prezentare enumerate mai sus
-simt artistic si al proportiilor bine dezvoltat, creativitate, foarte mare atentie la detalii, sa fie organizat, responsabil si serios;
-abilitati bune de relationare si organizare, preluarea comenzilor, relationarea cu clientul;
-experienta in domeniul de printing este bine venita;
-persoana dinamica, dispusa la perfectionare continua, spirit de initiativa;
-seriozitate, punctualitate si civilizat;

Descrierea jobului

-pregatirea fisierelor pentru tiparire
-lucru in Corel Draw, Ilustrator, Photoshop;
-tiparirea pe printer digital, printer UV, gravator laser;
-verificarea calitatii lucrarii;
-gestionare comenzi;
-comunicare cu clientii, preluare comenzi;
-daca se poate, ne-ar interesa sa vedem ce ai mai lucrat, asa ca un un portofoliu de lucrari in format electronic este binevenit;
-salariu motivant in functie de competente si realizari pe baza de contract de munca;
-atelier zona Mall Shopping City Galati aproape de toate mijloacele de transport in comun;
-proiecte interesante si posibilitatea de dezvoltare profesionala;

Atelier de creatie si productie de albume foto, accesorii foto si print digital. Activam in domeniu foto-print de peste 22 ani, timp in care am oferit clientilor nostri servicii de inalta calitate.

Expirat
Graphic Designer  -  FOTIKA PRO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles