Graphic designer/ Tipograf digital/ Departament vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati de:
Comunicare:
  • sunteti capabil/a sa comunicati clar si concis, atat in scris cat si verbal.
Leadership:
  • asumarea responsabillitatii de a atinge obiectivele impuse.
  • orientare spre rezolvarea problemelor: sunteti capabil/a de a identifica si analiza o problema existenta/potentiala si de a gasi solutii potrivite pentru fiecare situatie in parte.
Incredere:
  • Va cunoasteti punctele tari si stiti de ce sunteti capabil si ce puteti realiza.
Flexibilitate:
  • va adaptati usor in functie de situatie si sunteti deschis catre noi idei si persoane.
  • munca in echipa si disponibilitatea de a investi timp si efort pentru a va atinge obiectivele.

Descrierea jobului

GRAPHIC DESIGNER
ACROBAT PRO, ADOBE ILLUSTRATOR, PHOTOSHOP
  • preluarea, prelucrarea si finalizarea comenzilor de la client, conform procedurilor noastre.
  • pregatire de simulari, prelucrarea logo-urilor solicitate de client.
  • vectorizarea logo-urilor
  • pregatirea comenzilor pentru productie.
  • creare si imprimare diverse: flyere, afise.

TIPOGRAF DIGITAL
​PREPRINT WORK
  • prelucrarea fisierelor pentru print.
  • operare imprimante/ plotter/ shape cutting.
  • shipping preps.

SALES
DEPARTAMENT VANZARI
  • ​prezentarea si promovarea serviciilor oferite de companie.​
  • dezvoltarea portofoliului de clienti.
  • intocmirea de contracte, monitorizarea si incheierea lor.
  • inregistrarea modificarilor de stocuri si prezentarea acestora departamentului de contabilitate.
  • participarea activa la dezvoltarea strategiei de vanzari a companiei.
  • intocmire rapoarte de activitate.

BENEFICII
  • salariu atractiv.
  • tichete de masa.
  • programe sustinute de dezvoltare personala și profesionala.
  • bonusuri oferite in functie de performanta.
  • decontare transport.
  • discounturi la produsele/serviciile companiei.
  • cadouri corporate cu diferite ocazii (zile de nastere/sarbatori).

Stickerprinting este prezenta de mai bine de un deceniu in domeniul tiparirii de stickere si autocolante in tari precum Germania, Elvetia si Romania. Pasiunea noastra este tiparirea autocolantelor.Tiparim rapid, fiabil si mai ales rentabil toate tipurile de stickere si autocolante. Cu implicare si avand know-how-ul necesar, ne dedicam zi de zi productiei de autocolante din hartie, autocolante rezistente la conditii atmosferice din folie PVC, comenzilor speciale de autocolante transparente cu optiune de tiparire pe alb si oricaror tipuri de autocolante pentru pardoseala. Cu procesele noastre moderne de imprimare digitala, producem autocolante si stickere pe orice suport si in orice format. Activitatea companiei a crescut constant si suntem in cautare de noi colegi. Daca iti doresti un colectiv de munca prietenos, inovativ, dinamic si orientat spre rezultate, te invitam sa aplici la unul dintre joburile noastre.
Publicat 30 iun. 2022 Reactualizat 28 iul. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos