de ani Fără Frică...

Publicat 18 Ian 2008 | Reactualizat 17 Feb 2008 | Expiră 18 Feb 2008

Graphic designer, pentru sediul firmei Benvenuti din Oradea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, ambitioasa, motivata, capabila sa faca parte dintr-o echipa tanara, de succes.

Descrierea jobului

Cerinte:
-studii superioare (sau in curs de desfasurare)
-cunoasterea aprofundata a programelor de grafica CorelDraw si Photoshop;
-creativitate, initiativa, atitudine proactiva;
-capacitate de lucru in echipa si in conditii de termene limita;
-atentie distributiva si atentie la detalii;
-portofoliul de lucrari constituie avantaj;
Responsabilitati:
-conceperea si realizarea machetelor grafice pentru:materiale tiparite, cataloage, presa;
-prelucrare imagini;
-creare de concepte, identitate produs;
-verificarea tehnica si optimizarea machetelor in vederea pregatirii pentru tipar.
Oferim:
-salariu competitiv si un loc de munca atractiv si sigur;
-oportunitatea de a va alatura unei companii in dezvoltare si de a fi membrul unei echipe dinamice.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 25 magazine, in Bucuresti ( 3 ), Timisoara ( 2 ), Brasov, Cluj Napoca ( 3 ), Tirgu Mures (2), Pitesti (2), Ploiesti, Satu Mare, Suceava, Baia Mare, Iasi, Rm Valcea, Constanta, Bacau, Alba Iulia, Oradea (2) si Sibiu. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste.

Expirat
Graphic designer, pentru sediul firmei Benvenuti din Oradea  -  Benvenuti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles