Gratis

Graphic designer/DTP

Icetech
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana pe care o cautam este:
- creativa
- experimentata in grafica publicitara, in special grafica pentru produs
- disponibil pentru program de lucru cu norma intreaga (8 ore/zi)
- interesata sa faca lucruri de calitate si sa invete lucruri noi
- atenta la detalii

Necesar:
- Cunoastere buna a programelor Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw
- Crearea elementelor de grafica (bannere, flyere, etc)
- O intelegere buna a domeniului web
- Abilitati bune de comunicare, seriozitate.
- Adaptabilitate, capacitate de a invata lucruri noi

Constitue un avantaj:
- experienta anterioara in atelier de productie / tipografie

Descrierea jobului

Realizare grafica publicitara pentru produse, imprimare produse si prelucrare (la centrul de copiere din centru).
Pregatire fisiere de print pentru trimitere la atelierul de productie.

Oferim un pachet salarial atractiv.

Descrierea companiei

Agentie Media / City Print
Companie cu experienta de 20 ani in domeniul publicitatii.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024