de ani Fără Frică...

Publicat 15 Aug 2008 | Reactualizat 13 Sep 2008 | Expiră 15 Sep 2008

Graphic designer / Advertising worker

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Creativitate, imaginatie, atentie la detaliu;
- O buna cunoastere Sisteme de Operare, programe de grafica (COREL Draw, Adobe PhotoShop, Quark Xpress, etc.)
- Cunostinte DTP
- Educatie in domeniul artistic ar constitui un avantaj

Descrierea jobului

Angajatul presteaza
- munca de creatie si executie aferente productiei publicitare (machete, design grafic, etc.)
- munca legata de calculator si periferice (printare, plottare, etc) si ajuta la punerea lor in forma finala/produs finit

Atelier de productie publicitara, panotaj, inscriptionari, tiparituri, web-design, marketing, campanii publicitare.
Munca aferenta acestei firme necesita talent, atentie, creativitate, perseverenta

Expirat
Graphic designer / Advertising worker  -  Globart Promo

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles