Gratis

Grafician

NOBLEPIAGIO

Candidatul Ideal

Căutăm Grafician talentat și creativ!

Dacă ești pasionat de design grafic și ai experiență în utilizarea Inteligenței Artificiale pentru a crea soluții grafice avansate, atunci ești persoana potrivită pentru acest rol.

Cerințe:
  • Experiență solidă în design grafic, cu o înțelegere profundă a conceptelor de design și a principiilor de estetică;
  • Cunoștințe avansate în utilizarea instrumentelor de design, cum ar fi Adobe Creative Suite, CorelDraw, Blender sau alte software-uri relevante;
  • Expertiză în utilizarea Inteligenței Artificiale și a uneltelor associate;
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă;
  • Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la tehnologii noi și în continuă evoluție;
  • Creativitate și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și implementarea conceptelor grafice folosind atât abilitățile de design tradiționale, cât și cunoștințele în domeniul Inteligenței Artificiale;
  • Utilizarea algoritmilor de AI pentru generarea și optimizarea automată a imaginilor și a altor elemente grafice;
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a înțelege proiectele si pentru a livra soluții vizuale adecvate și de impact;
  • Monitorizarea și implementarea celor mai recente tehnologii AI în domeniul designului grafic.
Oferta noastră:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, alături de profesioniști talentați și pasionați;
  • Proiecte variate și interesante care îți vor stimula creativitatea și îți vor permite să aplici cunoștințele pentru a crea soluții grafice avansate;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei;
Dacă ești pregătit să te alături unei echipe inovatoare și să contribui la crearea unor soluții grafice de impact, trimite CV-ul, însoțit de portofoliu, la adresa de email. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre cum iți poți aduce contribuția în echipa noastră.

Suntem compania cu cea mai dinamică dezvoltare pe teritoriul României în domeniul jocurilor de noroc si ne propunem să menținem un ritm accelerat de creștere. Obiectivul nostru este acela de a deveni operatorul cu cea mai vastă rețea de locații de pe teritoriul național. Cu peste două decenii de prezență în industria jocurilor de noroc din România, am reușit să aducem esența și entuziasmul specific Las Vegas-ului american mai aproape de clienții noștri prin intermediul a peste 300 de locații deschise în întreaga țară. Ca răspuns la solicitările clienților, ne-am completat oferta de servicii prin lansarea unui cazinou online 100% românesc, care a cunoscut o creștere fulminantă.

Venim în întâmpinarea clienților cu servicii de calitate și cu o ofertă diversificată. Portofoliul nostru include pariuri sportive, jocuri de cazinou și sloturi, pariuri virtuale, poker și multe altele, toate acestea contribuind la recrearea atmosferei autentice a cazinourilor din Las Vegas. Angajamentul nostru față de inovație și excelență este sprijinit de o echipă dedicată și dinamică, compusă din peste 2000 de profesioniști pasionați. Punem accent pe creșterea și dezvoltarea continuă a organizației noastre. Te invităm să te alături echipei noastre!

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024