Gratis

Grafician - Operator Echipamente Imprimare Exe Print Iasi

SC Happy Center SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa stie sa foloseasca programele de editare grafica, sa fie o persoana muncitoare, responsabila si care sa stie sa interactioneze cu clientii. Experienta in domeniu constituie un avantaj.
Salariul va fi negociat in functie de nivelul de experienta si programul de lucru si poate creste progresiv in functie de performantele angajatului.

Descrierea jobului

Crearea de grafica, machetare si print pentru materiale publicitare (obiecte personalizate, bannere, afise, autocolante, flyere, pliante, bannere, casete luminoase, etc.). Totodata, angajatul trebuie sa preia comenzile si sa interactioneze cu clientii pentru a duce comanda la bun sfarsit.

Compania Exe Print este o tipografie digitala si agentie de publicitate unde se fac toate tipurile de materiale publicitare (tiparituri, inscriptionari, materiale outdoor, etc). Compania are in dotare echipamente de ultima generatie care faciliteaza operatorului munca. Apreciem seriozitatea si responsabilitatea angajatilor. Exista posibilitatea avansarii si a cresterii salariale, in functie de modul in care angajatii reusesc sa indeplineasca cerintele postului.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024