de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Reactualizat 11 Feb 2016 | Expiră 15 Feb 2016

GRAFICIAN - MACHETARE CARTI PENTRU COPII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Cunostinte avansate in programele: InDesign, Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw
• Simt artistic dezvoltat
• Cunostinte privind editarea publicatiilor pentru copii reprezinta un avantaj
• Creativitate si grad mare de implicare

Descrierea jobului

• Machetare carti pentru copii cu ilustratii si text existente

Grupul de firme Editura Gama - Printco cuprinde două companii: Editura Gama (www.edituragama.ro), specializată în publicarea cărţilor pentru copii si tipografia Printco (www.printco.ro), specializată în producţia de tipărituri publicitare şi ambalaje.
Credem în investiţia continuă în calitate, fie că este vorba despre servicii, produse, mediu de lucru, oameni sau relaţiile cu aceştia. Credem în atenţia la detalii şi în cinste. De aceea, grupul de firme Printco-Editura Gama investeşte la fel de mult atât în calitatea umană a angajaţilor şi în calitatea mediului în care aceştia lucrează, cât şi în pregătirea lor profesională, aceste trei elemente fiind considerate baza unei relaţii de calitate atât în interiorul companiei, cât şi între aceasta şi clienţi.
Suntem principiali, atenţi, corecţi şi oneşti.
Grupul de firme are 100 de angajaţi, cu peste 15 ani de experienţă pe piaţa naţională, şi realizează o cifră de afaceri de peste 3,5 milioane de euro/an.
Sediul central al companiilor este în Iaşi, şi un centru subsidiar în Bucureşti.
www.edituragama.ro
www.printco.ro

Expirat
GRAFICIAN - MACHETARE CARTI PENTRU COPII  -  Editura Gama

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles