GRAFICIAN FRONT OFFICE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CERINTE:
Cunostinte de Corel Draw, apreciem si Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
Cunostinte de productie publicitara;
Capacitate foarte buna de lucru in echipa si cu termene limita;
Persoana activa, cu initiativa, creativa, foarte atenta la calitate si detalii.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Realizeaza grafica pentru materiale promotionale si o pregateste pentru tipar;
Bannere, flyere, materiale de print indoor/ outdoor (mesh-uri, panouri, grafica pentru colantare etc);
Prelucreaza layout-uri si modifica machetele publicitare pentru a le exporta la printat;
Prelucreaza imagini pentru design promotional;
Respecta cerintele tehnice de machetare stabilite.

BENEFICII:
Salariu motivant;
Oportunitati de dezvoltare a carierei in mijlocul unei echipe tinere;
Posibilitatea dezvoltarii carierei;
Mediu de lucru placut, care favorizeaza performanata si creativitatea.

Prosim Publicitate, isi mareste echipa! Daca indeplinesti urmatoarele cerinte, vino sa ne cunoastem!
Publicat 23 iun. 2021 Reactualizat 21 iul. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos