Gratis

Grafician DTP

Today Advertising

Candidatul Ideal

Departamentul nostru are nevoie de tine pentru a oferi clientilor cele mai bune simulari grafice si pentru materiale promotionale.

Esti potrivit echipei noastre daca:
  • ai experienta minim 1 an intr-un job similar, dovedita printr-un portofoliu
  • ai cunostinte avansate de Corel, Ilustrator si Photoshop,Corel este obligatoriu.
  • experinta intr-o agentie de publicitate constituie un atuu
  • ai experienta pregatire fisiere print - adaptare grafica
  • ai simt estetic
  • ai abilitati de comunicare, organizare si planificare
  • ai capacitate de lucru sub presiunea unor termene limita ,lucrezi repede si bine
  • esti atent la detalii si cunosti importanta lor
  • esti o fire calma
  • ai abilitatea de a identifica si a intelege cu usurinta nevoile si dorintele colegilor si superiorilor
  • stii sa-ti organizezi timpul astfel incat cel petrecut la munca sa fie cat mai productiv

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale in echipa noastra vor fi:
  • verificarea fisierelor si pregatirea acestora pentru imprimare
  • realizarea de layout-uri si machete ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄grafice dupa sabloanele companiei pentru materialele promotionale
  • vectorizare si realizare sigle
  • realizare grafica pentru tiparituri ( postere, flyere, cataloage, calendare, brosuri, mesh-uri, semnalistica,etc) dupa cerintele clientului

Vei gasi la noi un mediu dinamic, plin de creativitate, cu oportunitati de crestere si multa inspiratie.

Beneficii:
  • Salariu : 5500 lei
  • Un set de analize medicale pe an
  • Un mediu de lucru placut si eficient astfel ca tu sa fii cat mai productiv
  • Echipa dinamica si sociabila
  • Toate instrumentele necesare pentru ca tu sa fii cat mai eficient
  • Carte de munca
  • Programe de instruire
  • Program de lucru L-V: 9.00-18.00

EVALUAREA CANDIDATILOR SE VA FACE PE BAZA DE PROBA PRACTICA!
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024