Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Grafician / DTP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte avansate in programele: InDesign, Adobe Photoshop, Illustrator
- Cunoasterea cerintelor tehnice in procesul de pre-press
- Bune abilitati de comunicare si organizare a productiei
- Experienta in domeniul tipografic constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Realizare layout
- Realizare machete publicitare, prelucrare imagini
- Pregatirea fisierului grafic pentru tipar

Beneficii:
- Perspectiva unei cariere in cadrul unei firme de prestigiu
- Sistem de salarizare atractiv
- Conditii de munca la standard european

Lider in domeniul cartografiei digitale, Schubert & Franzke este o firma austriaca cu sediul in St. Polten si cu o vechime de peste 30 de ani de activitate.
In Cluj Napoca, Romania suntem prezenti de 14 ani si realizam proiecte cartografice la nivel national.

Expirat
Grafician / DTP  -  Schubert-Franzke SRL