Publicat 26 Iul 2019 | Reactualizat 16 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Grafician / DTP / Operator Ploter

1 post

Candidatul ideal

Cunostinte (bune) de CorelDraw (si / sau Adobe Acrobat Professional, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
Experienta în domeniul graficii/DTP, imprimante de mare format (plotere)
Experienta in print digital/offset constituie un avantaj
Experienta de minim 1 an pe un post similar
Capacitatea lucrului in echipa

Descrierea jobului

Concepe si realizeaza grafica materialelor in Corel Draw si procesarea in proigramele RIP ale ploterelor
Operare echipamente print digital, echipamente large format print, cutter plotter

Firma de productie publicitara, specializati in imprimari digitale pe textile (sublimare)

Grafician / DTP / Operator Ploter  -  ABENI ASANTE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles