de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Gradinar pentru o vila in Toscana, Italia.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Conditii:

Oferim acomodare pe domeniul proprietatii.
Orar individual: trebuie sa consiste in sarcini zilnice (menaj si prepararea casei pentru a primii oaspeti).

In cazul unei familii, suntem dispusi sa angajam si sotia.

Sarcinile ei ar fii:
Menaj (curatat, spalat haine, calcat, ingrijire de haine VIP)
Gatit retete simple pentru mic dejun
Intins masa
Salariu: incepand de la 2000€ pentru gradinar si 3000€ pentru un cuplu.

Responsabilitati:

Ingrijirea proprietatii si a terenului inconjurator, tuns iarba, cunostinte de horticultura si silvicultura pentru intretinerea arbustilor si a copaciilor, ingrijirea a celor doi caini prezenti pe proprietate (doi ciobanesti din Asia Centrala). Reparatii in interiorul si exteriorul casei si a terenului aferent (eg. instalatii sanitare, electrica, conostinte de constructie generala).

Descrierea jobului

Cerinte:

Intretinerea vilei si a terenului dimprejur la un standard inalt de curatenie si organizare.
Fluent in Limba Italiana
Experienta de munca in gradinarit
Competente informatice (Word, Excell etc), comunicare periodica cu biroul central.
Politicos, ordonat si respectuos.
Trebuie sa se descurce in a intretine si a verifica toate particularitatile cladirii.

Descrierea companiei

Conditii:

Intins masa

Expirat

Gradinar pentru o vila in Toscana, Italia.  -  MANAGAMENT COMPANY BLACKWOOD SL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles