Gratis

Ghid Turistic

BLITZ & GO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

1. Să fii o persoană serioasă
2. Să știi să relaționezi cu oamenii
3. Să ai un aspect decent
4. Să ai o atitudine pozitivă în permanență
5. Să nu ai trac sau emoții în momentul în care ai multe persoane în față
6. Să respecți indicațiile liderului
7. Să fii o persoană creativă și spontană
8. Să ai cel puțin 18 ani împliniți
9. Să ai disponibilitate de a lucra sâmbăta și duminica

Descrierea jobului

1. Coordonezi grupuri de minim 20 de persoane în diferite excursii
2. Să prezinți itinerariul excursiei
3. Să asiguri bună starea turiștilor pe parcursul transportului, cât și în locațiile vizitate
4. Reprezintă un plus abilitatea de a gestiona situații neprevăzute
5. Să nu ai o problemă cu trezitul de dimineață

Despre ce este vorba mai exact? Suntem o agenție de turism nou înființată în căutare de ghizi, persoane dornice de muncă într-un domeniu plăcut, practic, câștigi bani plimbându-te. Dar, desigur, nu este acesta singurul criteriu. Nu te speria dacă nu ai experiență în domeniu.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024