de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Ghid turism limba germana / olandeza / poloneza

30 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană, olandeză, poloneză

Candidatul ideal

Bun cunoscator a uneia sau mai multora din limbile germana, olandeza, poloneza. Flexibil, activ, politicos, consecvent, rezistent la stres.
Oferta: 800 - 1800 EURO / brut pe luna.

Descrierea jobului

Se asigura scolarizarea in meseria de ghid national de turism de catre o institutie acreditata de Ministerul turismului, pe cheltuiala agentiei noastre societate turoperaroare in plina expansiune cu o cifra de afaceri in anul 2011 de 17,2 mil eur, specializata in incoming si outgoing.

Descrierea companiei

Societate turoperaroare in plina expansiune.
Cifra de afaceri anuala de peste 17,2 mil eur, specializata in incoming.

Ghid turism limba germana / olandeza / poloneza  -  Karpaten Turism

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles