de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Ghid excursii de aventura

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Calitati organizatorice, dinamism, seriozitate, initiativa;
- Discurs elegant si documentat, rafinament;
- Iubitor de sporturi extreme, turism;
- Persoana sportiva, dinamica;
- Prezenta carismatica, atitudine convingatoare, rabdare consistenta;
- Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte de prim ajutor;
- Experienta de minim 1 an in domeniul turistic si/sau pe un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

Titularul postului are rolul de a asigura planificarea, organizarea si coordonarea programelor turistice care i-au fost incredintate.
Persoana se angajeaza si in promovarea programelor, ofertelor catre clienti; participa la organizarea si coordonarea diferitelor evenimente speciale.

Activitati principale:

- Onoreaza cu maxim de eficienta programele: alpinism, căţărat pe blocuri gheaţă şi stâncă, cu pluta şi caiacul pe apă, schi şi schi pe placă, parcurgerea canioanelor sau cheilor, coborârea pe ape repezi, speologie;
- Se informeaza permanent si in detaliu asupra traseelor, programelor, activitatilor;
- Concepe si prezinta seturi complete si corecte de informatii pentru clienti;
- Cunoaste si aplica prompt masurile de prim-ajutor in caz de accidente;
- Solutioneaza eficient toate solicitarile clientilor.

M&Co Outdoor este un operator de turism de aventura, alaturi de care veti experimenta distractia intr-un mod unic si diferit, in mijlocul naturii de neasemuit din Romania.

M&Co Outdoor va ofera o noua perspectiva si oportunitatea de a prelua linistea si totodata buna dispozitie a aventurii in natura; de a evada din rutina si de a va testa noi limite in conditii de deplina siguranta, alaturi de ghizi certificati si cu echipamente corespunzatoare.

Expirat
Ghid excursii de aventura  -  Campfire S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles