Gestionari

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Fara cazier judiciar, studii medii, vechime pe o pozitie similara minima, capacitate ridicata de luare a deciziilor, capacitate organizatorica deosebita, bune cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

Organizeaza si verifica primirea, receptia, pastrarea si distribuirea catre piata a produselor firmei, monitorizeaza si verifica aranjarea marfii in depozit precum si respectarea sistemului FIFO in livrarea produselor, intocmeste rapoarte periodice specifice.

Beneficii:
  • Se acorda Salariu motivant, bonusuri de performanta si tichete de masa
Angajam femei si elevi pe perioada vacantei care au implinit 18 ani, sau care sunt sub 18 ani, cu acordul parintilor prin act notarial

pentru Timisoara - Interviurile de angajare se vor face in zilele de marti, joi si sambata, incepand cu ora 13, la Centrul de depozitare de pe str. Chisodei (Parc INCONTRO)

Miruna Internaţional Impex Srl este unul din liderii importanţi de pe piaţa FMCG, are peste 21 de ani de activitate, în domeniul distribuţiei de băuturi şi alimente, pe o piaţă puternic concurenţială.
Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 25 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos