Publicat 24 Apr 2021 | Reactualizat 24 Mai 2021 | Expiră 25 Mai 2021

Gestionari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fara cazier judiciar, studii medii, vechime pe o pozitie similara minima, capacitate ridicata de luare a deciziilor, capacitate organizatorica deosebita, bune cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

Organizeaza si verifica primirea, receptia, pastrarea si distribuirea catre piata a produselor firmei, monitorizeaza si verifica aranjarea marfii in depozit precum si respectarea sistemului FIFO in livrarea produselor, intocmeste rapoarte periodice specifice.

Miruna Internaţional Impex Srl este unul din liderii importanţi de pe piaţa FMCG, are peste 21 de ani de activitate, în domeniul distribuţiei de băuturi şi alimente, pe o piaţă puternic concurenţială.

Expirat
Gestionari  -  SC. MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles