Gratis

Gestionar

RASIROM RA

Candidatul Ideal

Cunostinte de contabilitate primara
Orientare catre rezultate
Simt al responsabilitatii puternic dezvoltat
Atentie la detalii, constiiciozitate
Atitudine pro-activa, initiativa
Persoana integra si onesta
Valori personale compatibile cu valorile companiei.

Descrierea jobului

Organizeaza activitatea depozitului
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii(materii prime, materiale) la/din magazie
Organizează și implementează articolele de stocuri în ERP (Navision)
Administreaza baza de date a stocurilor si eticheteaza produsele
Analizeaza stocurile de materiale si le optimizeaza
Operarea facturilor si a documentelor de gestiune
Monitorizeaza sistemul de aprovizionare, elaborarea politicilor si a procedurilor necesare bunei functionari a activitatii
Monitorizeaza consumurile de materiale si furnizeaza date pentru contabilitate
Realizeaza rapoarte referitoare la stocuri
Urmareste evolutia stocurilor de materiale și minimizarea acestora
Participa la inventariere
In cazuri exceptionale, livreaza comenzile la adresele solicitate.

Functionăm sub coordonarea Serviciului Român de Informaţii si suntem integratori de soluţii de Securitate fizică şi informatică
Principalele noastre obiective sunt securizarea cibernetică şi fizică a infrastructurilor critice naţionale şi europene, precum şi asigurarea obiectivelor naţionale de interes strategic
Suntem o echipă de profesionisti de elită, capabili să facă faţă oricăror provocări din domeniul nostru de activitate
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024