Gestionar

Lidea Romania 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare
Experienta - minim 6 luni
Cunoasterea limbii engleze - nivel conversational
Cunostinte de utilizare Word, Excel
Cunostinte de utilizare SAP - constituie avantaj
Bune abilitati de analiza si planificare
Atentie la detalii
Seriozitate, responsabilitate si implicare

Descrierea jobului

Participa la intocmirea documentelor de transport (avize, certificate de calitate, etc)
Introduce in sistemul informatic bonurile de conditionare-insacuire
Intocmeste avize si alte documente de transport utilizand programul informatic
Pregateste marfa pentru livrare si supravegheaza incarcarea camioanelor
Tine evidenta stocurilor in depozit
Participa la procesele de inventariere lunare si/sau anuale

Lidea este una dintre companiile europene de top, producatoare de seminte multi-specie pentru piata internationala. Lidea creaza si ofera solutii personalizate si durabile, care ofera valoare adaugata pe tot parcursul anului, pentru intreg ecosistemul de agribusiness.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.