Publicat 13 Oct 2020 | Expiră 13 Nov 2020

GESTIONAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare
- cunostinte operare calculator - program de gestiune reprezinta avantaj
- experiena in activitati de gestiune
- seriozitate, corectitudine
- disponibilitate munca in 2 schimburi la punctul de lucru din Margineni, Bacau

GDPR:
Candidatul confirmă prin transmiterea cererii sale pentru poziția descrisă mai sus că a citit informațiile de mai jos și este de acord.
În conformitate cu articolul 6.1. din regulament general privind protecția datelor cu caracter personal din 27 aprilie 2016 (Journal of Laws UE L 119 din 04.05.2016) sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal conținute în oferta mea de muncă pentru nevoile recrutării actuale și viitoare efectuate de Cersanit România SA cu sediul în Roman, Al. Plopilor, nr.10 ".
Aplicațiile fără clauza de mai sus nu vor fi luate în considerare.
1) administratorul datelor dvs. personale este Cersanit S.A. cu sediul în Cersanit România S.A. cu sediul în Roman, Al. Plopilor, nr.10, a intrat în Registrul Comerțului cu numărul J27 / 1/1991, CUI 2056601, capital social: 33.253,510 lei (plătit în întregime).
2) Puteți contacta autoritatea de protecție a datelor la adresa - [email protected]
3) Datele dvs. cu caracter personal din domeniul de aplicare specificat în prevederile legislației muncii vor fi prelucrate pentru a desfășura procedura de recrutare curentă în conformitate cu art. 6 alin. 1 lit. b din Regulamentul general privind protecția datelor cu caracter personal din 27 aprilie 2016 (GDPR) privind sfera de păstrare a documentației de către angajatori cu privire la problemele legate de relația de muncă și modul de păstrare a dosarelor personale ale unui angajat. Pe de altă parte, alte date, inclusiv datele de contact, bazate pe scrisoarea / consimțământul dvs. (articolul 6 alineatul (1) scrisoarea și GDPR), care pot fi revocate în orice moment.
4) Datele dvs. personale vor fi stocate timp de un an.
5) aveți dreptul de a solicita administratorului accesul la datele cu caracter personal, dreptul de a le rectifica, șterge sau limita prelucrarea, dreptul de a retrage consimțământul
6) aveți dreptul de a depune o plângere la ANSPCCP
7) furnizarea de date cu caracter personal în domeniul de aplicare rezultat din art. 17 din Codul Muncii este obligatoriu. Furnizarea altor date de către dvs. este voluntară.

Descrierea jobului

Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa si opereaza in stoc miscarile de marfa;
Efectueaza inventarul stocului de marfa;
Raspunde de receptia fizica a marfii in depozitul firmei;
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
Coordoneaza ambalarea si securizarea marfii in vederea livrarii;
Respecta legislatia de gestiune a stocurilor.

BENEFICII
- pachet salarial atractiv: bonus de performanta, premii pentru proiecte si sarbatori, tichete de masa, decont transport
- oportunitati de perfectionare si de dezvoltare a unei cariere intr-o companie multinationala, intr-un mediu de lucru stabil si profesionist

Cersanit Romania este parte a CERSANIT GRUP din Polonia - producător si distribuitor important de echipamente pentru baie: plăci ceramice, obiecte sanitare, mobilier și accesorii pentru baie, căzi și cabine de duș, cu fabrici și operațiuni de business în Europa (Polonia, Rusia, Ucraina, Germania etc). In Romania grupul are o unitate de productie de obiecte sanitare si teracota in Roman, o platforma logistica la Margineni (Bacau), iar de la punctul de lucru din Voluntari (Ilfov) sunt coordonate operatiunile de marketing si vanzare din tara si in tarile din Europa Sud (Ungaria, Balcani, Bulgaria). Pentru informaţii suplimentare puteţi accesa www.cersanit.ro
Adresa: Al. Plopilor, nr.10, Roman, Neamt;
Contact: 0372-334817; [email protected]

Expirat
GESTIONAR  -  S.C. CERSANIT ROMANIA S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles