de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2006 | Reactualizat 17 Iul 2006 | Expiră 12 Aug 2006

Gestionar Tinichigerie-Vopsitorie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:

Studii medii
Cunostinte operare PC
Permis de conducere
Experienta de gestiune
Orientare catre client
Calitati de coordonare si organizare

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Livrarea de materiale vopsitorie catre atelier;
Evidenta actelor de intrare-iesire a marfii din depozit;
Incarcarea in gestiune a marfii;
Inventarierea reperelor existente in magazie;
Receptia corecta a pieselor;
Mentinerea unui stoc minim de materiale;
Pastrarea curateniei si ordinii in depozit;

Descrierea companiei

Multa lume intra in contact cu noi.
In mod evident, oamenii vin la noi cu asteptari, curiozitate, chiar cu griji si pleaca de aici multumiti.
Inca de la inceput ne-am concentrat asupra calitatii serviciilor si ne-am straduit sa realizam un climat de incredere si de ce nu, sa devenim cei mai buni.
Am reusit !
Dar asta este doar ce se vede, pentru ca in spate suntem noi, oamenii de la Avia Motors , profesionisti, dinamici, entuziasti.
Daca apreciezi munca in echipa si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu de afaceri provocator, care sa te reprezinte, trimite un CV si o Scrisoare de intentie la adresa de e-mail : hr@aviamotors.ro.

Expirat
Gestionar Tinichigerie-Vopsitorie  -  S.C. Avia Motors S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles