Publicat 20 Mai 2020 | Expiră 20 Iun 2020

GESTIONAR SEF DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

minim experienta intr-o pozitie similara sau in domeniu
abilitati foarte bune de organizare, comunicare si lucru un echipa
experienta de munca in depozit
meticulozitate, responsabilitate, atentie,simt organizatoric, bune abilitati de comunicare
corectitudine si seriozitate
spirit de initiativa, analitic si cooperant
capacitate de evaluare si de luare a deciziilor
permis de conducere categoria B
atestat motostivuitorist avizat ISCIR (este un avantaj)

Descrierea jobului

asigura gestiunea fizica a stocului de marfa din depozit respectand normele legale de depozitare a produselor din portofoliul firmei si procedurile interne ale societatii;
coordoneaza activitatile specifice de gestiune (receptie, intrari/iesiri, stocuri, livrari, retururi etc..);
participa activ la toate operatiunile de incarcare/descarcare a marfii in/din depozit;
gestioneaza in mod responsabil resursele puse la dispozitie de catre firma;
utilizeaza eficient spatiul de depozitare al marfurilor;
asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit;
respecta legislatia de gestiune a stocurilor;
efectueaza inventarul stocului de marfa asigurandu-se in orice moment de corespondenta intre stocul scriptic si stocul fizic, raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre fizic si scriptic ;

Descrierea companiei

Distribuitor de produse alcoolice si non-alcoolice
firma infiintata inca din anul 1993, cu un renume pe piata distribuitorilor de bauturi
servicile pe care le oferim vin cu o oglindire a cunoasterii pietei din Romania si a intelegerii clare a nevoilor clientilor,
avem un nr de 4 depozite de desfacere a marfii, cu doua puncte de lucru unul central in jud Arges si unul in jud. Teleorman.

Expirat
GESTIONAR SEF DEPOZIT  -  SC LAS VEGAS-MI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles