Gratis

GESTIONAR SANTIER

Eren Grup

Candidatul Ideal

Cerinte :
  • Peste 3 ani de experiență în gestiune de depozite de materiale de constructii sau similar
  • Familiarizat cu un soft de gestiune
Studii :
  • Absolvent de liceu/studii superioare economice sau constructii
Experienta :
  • Activitate de gestiune minim 3 ani incluzand receptii, consumuri si inventare
  • Experienta/cunostinte in domeniul materialelor de constructii
  • Stie sa lucreze in sisteme informatice de gestiune
Sistem :
  • Cunostinte de operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook);
  • Cunostinte de operare in sistem integrat ERP

Descrierea jobului

Atributii specifice postului:
  • Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa de la punctul de lucru
  • Opereaza in sistemul de gestiune miscarile de marfa: note de intrare receptie, procese verbale de neconformitate, note de receptie si constatare de diferente, bonuri de consum; bonuri de transfer
  • Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
  • Urmareste miscarea stocurilor de marfa, a obiectelor de inventar, mijloacelor fixe si a sculelor si dispozitivelor care nu sunt mijloace fixe sau obiecte de inventar;
  • Gestioneaza si asigura mentenanta pentru sculele si echipamentele de mica mecanizare;
  • Asigura fluxul de aprovizioanre din santier de la depozit la angajatii proprii sau colaboratori si de la acestia in stocul santierului.
​Se asigura mijloace specifice de lucru : laptop si telefon.
Activitatea se desfasoara la punctul de lucru al societatii din Tunari, Jud. Ilfov.
Proiectul in care se desfasoara activitatea este Amber Forest: www.amberforest.ro.

Antreprenor General specializat în realizarea de lucrări complexe, de mare anvergura si de orice tip – industriale, civile, comerciale, agricole, de energie verde sau speciale. In anul 2017 am intrat in topul celor mai puternice 100 de companii din Brasov, iar in 2019 am urcat pe locul 29 in Topul National 100 Antreprenori Generali in Construcții.

Astăzi, EREN înseamnă un grup de companii cu experiența de peste 17 ani in domeniul construcțiilor si un portofoliu de peste 400 de proiecte si clienți in aproape toata tara ce oferă servicii complete de design&build.

Suntem în permanenta în căutarea de colegi valoroși.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024