Gratis

Gestionar

SAREROM

Candidatul Ideal

OBLIGATORIU :
experienta dе minim 2 ani intr-un post similar
cunostinte minime de contabilitate primara;
cunostinte de legislatie gestiune stocuri;
fara antecedente penale;
persoana organizata, comunicativa, riguroasa, corecta si disciplinata;
gandire logica, memorie buna, prezenta dе spirit; memorie vizuala buna, rezistenta la stres si program prelungit;
cunostinte medii dе operare PC-Office Suite (excel, word) , internet explorer;

Beneficii:
Salariu competitiv în acord cu performanța în activitate;
Accesul la activități variate și la sarcini complexe ce favorizeaza evoluția profesională;

Descrierea jobului

Opereaza in stoc miscarile de marfa din fabrica;
Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
Efectueaza periodic inventarul stocului de marfa din fabrica;
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii in/din fabrica;
Raporteaza directorului fabricii si Dep. Comercial orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in fabrica ;
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor in fabrica participand la aranjarea si mentinerea ordinii marfii in magazie;
Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi
Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc santierul in conditiile prevazute de lege;
Asigură mişcarea stocurilor ( păstrează evidența documentelor emite avize de expediţie, fișe de magazie, rapoarte justificare consum).
Preda marfa catre soferi in baza documentelor emise.

Se ofera:
Salariu atractiv
bonuri de masa 30 lei/zi
Masa de pranz gratuit la cantina societatii

Descrierea companiei

Sarerom-Salina Turda este prima salina privata din Romania.
Ne dorim sa devenim lideri de piata in Romania, dar si in Europa.
Cautam colegi care sa isi doresasca o cariera indelungata intr-o echipa tanara si cu posibilitati reale de avansare.
detinem cea mai moderna fabrica de prelucare a sarii din Europa in campia Turzii, Romania.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024