Publicat 04 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 04 Nov 2019

GESTIONAR REPUBLICA MOLDOVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte despre procesul de planificare si logistica in organizatia de productie;
- O buna comunicare cu toti furnizorii si bune abilitati de negociere;
- Cunostinte si experienta de lucru cu pachetul Microsoft Office si alte sisteme informatice;
- Spirit de echipa, auto-motivat, tenace, autonom;
- Constituie avantaj experienta in domeniul constructiilor, pe un post similar
- Memorie vizuala
- Atentie concentrata si distributiva
- Spirit organizatoric

Descrierea jobului

• Intocmeste documentele necesare primirii/livrarii materialelor si echipamentelor;
• Introduce in sistemul informatic receptiile de materiale si echipamente;
• Verifica documentele vamale la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante
• Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza/arhiveaza informatiile referitoare la situatia stocurilor,documentelor operate
• Participa la inventare
• Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului
• Urmareste stocurile
• Indeplineste orice cerinte venite pe cale ierarhica

ACI CLUJ este una din companiile de constructii de top din Romania si ne bucuram de peste 65 de ani de experienta in domeniul constructiilor civile si industriale.
​Compania noastra va ofera de asemenea servicii de productie industriala.
​In calitate de antreprenor general executam proiecte de anvergura si complexitate tehnica cu dedicatie, competenta si o deschidere constanta spre inovare.
​Iar in ceea ce priveste productia industriala oferim produse de cea mai inalta calitate.

Expirat

GESTIONAR REPUBLICA MOLDOVA  -  ACI CLUJ S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles