Gratis

Gestionar (Magaziner) santier

Tehnoclima General Contractor

Candidatul Ideal

Ești în căutarea unui loc de munca plăcut și îți dorești să evoluezi într-o echipă tânără și dinamică?
Perfect.
Avem nevoie de tine ca și Contabil Gestiune în echipa TGC, pe care te poti baza.

Cerinte:
-Experienta de lucru in domeniul constructiilor;
-Experienta de lucru in gestiunea marfii, realizarea inventarelor;
-Absolvent de studii economice;
-Cunostinte de contabilitate: facturi, bonuri de consum, NIR-uri;
-Cunostinte de lucru in SAGA; WinMentor;
-Disponibilitate de lucru pe santier;
-Persoana sociabila si organizata;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Evidenta contabila a tuturor materialelor din depozit;
-Coordonarea activitatii din santier a intrarilor si iesirilor pe baza comenzilor, facturilor, avizelor primite;
-Intocmire Lista Necesar Materiale cu ajutorul sefului de santier;
Transmiterea documentelor originale la sediu,
Separa marfurile ce nu corespund calitativ, cantitativ sau valoric si interzice distribuirea lor
Incarca/descarca/sorteaza marfurile
Aranjeaza produsele pe rafturi, astfel incat acestea sa poata fi identificate cu usurinta
-Verificarea si/sau inregistrarea bonurilor de consum;
-Colaborarea cu gestionarii din celelalte santiere;
Scanarea avizelor venite fara factura, si transmiterea acestora departamentului de contabilitate.
Urmarirea primirii facturilor la avize si solicitarea si imperecherea acestora prin inregistrarea lor in sistem

Beneficii:
- Salariu fix;
- Prime de Pasti si de Craciun;
- Zi libera de ziua ta.
-Asigurare medicala la Sanador.
- Mediu de lucru stabil;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii cu expertiza in domeniul constructiilor;

Tehnoclima General Contractor - TGC a fost înființată în 1993 ca o companie generală de servicii de întreținere și construcții. De atunci, principalul nostru obiectiv a fost să deservim construcții civile, industriale, comerciale și rezidentiale. Si astazi reusim sa ne mentinem in topul celor mai longevive si profesioniste companii romanesti de constructii.

Toate aplicatiile primite in atentia noastra vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu. In cazul in care va doriti ca cv-ul dumneavoastra sa faca parte din baza noastra de date pentru eventuale oportunitati, asteptam cv-ul la adresa de email: resurseumane@tgcgroup.ro

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024