Gratis

GESTIONAR MAGAZIN PIESE SI UTILAJE AGRICOLE

SC MARSAT SA

Candidatul Ideal

SC MARSAT SA ANGAJEAZA GESTIONAR MAGAZIN PIESE SI UTILAJE AGRICOLE
  • Experiență anterioară în gestionarea depozitelor și a stocurilor minim 3 ani
  • Abilități excelente de comunicare
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel,
  • Dacă sunteți o persoană organizată, orientată spre rezultate și căutați o oportunitate de a vă dezvolta cariera într-un mediu dinamic, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa office@marsatsa.ro

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Recepție marfă: Verificați calitativ și cantitativ produsele primite.
  • Gestionarea Stocurilor: Supravegheați și coordonați toate activitățile legate de stocuri, asigurându-vă că produsele sunt înregistrate și stocate în mod eficient.
  • Inventariere: Înregistrarea și evaluarea precisă a tuturor stocurilor
  • Planificarea Livrărilor: Organizare eficientă a comenzilor pentru a asigura livrarea promptă și corectă a produselor.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024