Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Gestionar-livrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Permis de conducere – categoria B;
Cunoștințe utilizare PC;
Bune abilități de comunicare și adaptare;
Spirit de echipă, dinamic, harnic, perseverent;
Onest, responsabil.
Experiență de lucru cu motostivuitorul – poate fi un avantaj.

Descrierea jobului

Gestionarea intrărilor și a ieșirilor de marfă;
Recepția cantitativă și calitativă a mărfurilor;
Depozitarea și manipularea în mod corect, sigur și eficient a mărfurilor în depozit;
Pregătirea corectă a mărfurilor pentru livrare, conform comenzilor;
Emiterea facturilor;
Livrarea mărfurilor;
Inventarierea mărfii din gestiune, cu frecvența solicitată;
Încărcarea/descărcarea mărfii la/din depozitul firmei;
Verificarea și întreținerea ordinii și a curățeniei.

Obiectul de activitate al firmei este vânzarea și închirierea echipamentelor pentru construcții.

Expirat
Gestionar-livrator  -  Dasteli

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles