Gestionar - Jilava

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Experienta de minim 2 ani (de preferat in domeniul constructiilor)
-Studii medii/ superioare;
-Cunostinte de contabilitate primara;
-Cunostinte de legislatie gestiune stocuri;
-Cunostinte de operare MS Office;
-Atitudine pozitiva si constructiva;
-Rationament sanatos bazat pe argumentatie si logica;
-Motivat si determinat in atingerea obiectivelor;
-Capabil sa identifice solutii reale de rezolvare a problemelor cu care se confrunta;
-Abilitati de comunicare si interactiune cu cei din jur:
-Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele companie

Descrierea jobului

-Receptioneaza in gestiune bunurile( materii prime, materiale, obiecte de inventar, mijloace fixe), conform comenzilor de aprovizionare primite;
-Intocmeste documentele specifice( fise de magazine, procese verbale de predare -primire, note de intrare- receptie, note de restituire);
-Inregistreaza in programul de contabilitate intrarile;
-Urmareste ca articolele din facturi sa fie conforme cu avizul de intrare si comanda de aprovizionare;
-Verifica intrarile de materii prime si materiale in santiere, in baza comenzilor date;
-Urmareste si tine evidenta miscarilor obiectelor de inventar si a mijloacelor fixe din patrimoniul firmei, inclusiv ale utilajelor inchiriate, precum si ale interventiilor care sunt necesare;
-Participa la inventarierea periodica a bunurilor- materii prime, materiale, obiecte de inventar, mijloace fixe;
-Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta aparuta.

Avem nevoie de colegi implicati si dedicati, si de aceea va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra doar daca indepliniti conditiile de mai sus!
Publicat 4 nov. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos