Publicat 12 Aug 2017 | Expiră 11 Sep 2017

Gestionar depozit

2 posturi

Candidatul ideal

Cautam o persoana implicata si muncitoare, care sa ocupe postul de gestionar in depozitul nostru din Bucuresti.

Candidatul ideal comunica si relationeaza bine cu clientii, are cunostinte de lucru in Microsoft Office si vorbeste la un nivel incepator limba Engleza.

Acest job este potrivit pentru o persoana activa, careia ii place sa stea mai putin timp la birou :)

Descrierea jobului

Alaturi de echipa noastra vei gestiona marfa din depozit, te vei asigura de organizarea depozitului, vei dezvolta o relatie cu clientii si vei avea grija de comenzile lor.

Magnolia este cea mai mare reţea de florării din ţară. Acum ne extindem şi în vânzările en-gros, la nivel naţional. Echipa este punctul nostru forte!

Lucrăm într-un domeniu dinamic, cu perioade solicitante, dar este frumos la noi. În acest post vei putea pune bazele unei cariere interesante.

Aşteptăm aplicaţia ta!

Gestionar depozit  -  SC COMGABY MOLN SRL