Gratis

Gestionar Depozit

ENROUSH SRL

Candidatul Ideal

Suntem o companie ce ofera produse de ingrijire pentru femei, si cautam o persoana in departamentul de logistica , care sa ne ajute cu operatiunile de zi cu zi! Toata activitatea se desfasoara in depozitul nostru, intr-o cladire cu toate conditiile necesare unei bune activitati. In fiecare vineri oferim pranzul gratis, mediul de lucru este foarte placut, cu conditii foarte bune de lucru si flexibilitate!

Cerinte:
- Studii medii/superioare – fara cazier
- Persoana organizata, responsabila, motivata, eficienta;
- Abilitati de a lucra cu coduri de produs;
- Capacitatea de a acumula informatii in timp real;
- Persoana flexibila, punctuala, cu atentie distributiva.
- Persoana atenta la detalii,
- Conditie fizica buna;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj.
- Rigurozitate in tinerea evidentei si intocmirea stocurilor
- Capacitate de planificare si organizare;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Ambalarea coletelor pentru clienti
  • Ambalarea produselor in cutii
  • Receptia marfii
  • Inventariaza calitativ si cantitativ marfurile care intra si ies din depozit
  • Verifica intrarile si iesirile de marfa in raport cu documentele de livrare;
  • Sortarea si aranjarea marfii pe raft
  • Sortarea produselor
  • Participarea la inventare
  • Pregatirea transporturilor mari
  • Eticheteaza paletii/cutiile cu materiale
  • Gestioneaza retururile

Condiții:
  • Loc de munca atractiv- la centrul logistic din Theodor Pallady
  • Locatie la 5 minute de statia de metrou si 1 minut de la statia de tramvai
  • Conditii de munca foarte bune
  • Carte de munca pe perioada nedeterminata
  • Asigurare de sanatate la Medlife
  • O singura tura, de luni pana vineri
  • Program flexibil

Compania noastra s-a nascut din pasiunea si nevoia pentru produse curate, 100% naturale, pentru ingrijirea femeilor, atingand cele mai inalte standarde de confort si performanta, punand sanatatea femeilor pe primul loc.
Misiunea noastra reprezinta crearea unui brand de incredere, destinat tuturor femeilor! Ne dorim sa schimbam viziunea generala asupra igienei intime, avand un profund impact pozitic asupra sanatatii si educatiei noastre, precum si asupra mediului inconjurator.

Promisiunea noastra:
- Transparenta
- Sustenabilitate
- Responsabilizare sociala
- Siguranta
- Schimbarea normelor

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024