Gratis

Gestionar depozit

Dhl Freight Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Noi suntem DHL Divizia Freight! Dorim sa ne extindem echipa si avem nevoie de colegi noi care sa se alature unui mediu de lucru pozitiv, dinamic si flexibil. Ne place sa promovam respectul in echipa noastra si suntem mandri de organizatia pe care o reprezentam.

Te asteptam alaturi de noi. Promitem sa te expunem celor mai constructive provocari, si sa experimentezi zilnic situatii noi din care sa-ti dezvolti cat mai mult bagajul de cunostinte.

Avem nevoie de un Gestionar de Depozit, dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de gestionarea operațiunilor logistice și ai experiență în domeniul depozitării, aceasta poate fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilitățile tale vor include supervizarea și coordonarea activităților de depozitare, gestionarea stocurilor, asigurarea respectării normelor de siguranță și calitate, precum și optimizarea eficienței operațiunilor depozitului.

Cerinte :
  • Experiență anterioară în gestionarea depozitelor sau a operațiunilor logistice similare.
  • Cunoștințe despre procesele și tehnologiile de depozitare.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona priorități multiple.
  • Abilități de comunicare și relaționare interpersonale.
  • Autorizatie ISCIR.
Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul nostru continuu, te încurajăm să aplici.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Tichete masa;
  • Salariu de incadrare in functie de experienta;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Prima de Paste si de Craciun;
  • Prima de fidelitate/vechime;
  • Prima de recomandare;
  • Abonament medical;
  • Asigurare de viata, spitalizare si interventii chirurgicale;
  • Teambuldinguri si diverse alte evenimente;
  • Articole promotionale marca DHL cu diverse ocazii;
  • Cafea la birou;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

DHL Group este un lider global în industria logistică, oferind servicii internaționale de transport expres, transport de mărfuri, gestionare a lanțului de aprovizionare și soluții de comerț electronic. DHL este prezent în 220 de țări și teritorii, iar cei 600.000 de angajați din întreaga lume sunt mândri să facă parte dintr-o astfel de familie mare.

DHL Freight oferă o gamă largă de servicii și soluții de transport de mărfuri pentru a satisface nevoile diverse ale clienților noștri. Angajații noștri dedicați și pricepuți joacă un rol crucial în livrarea acestor servicii și în asigurarea bunei desfășurări a operațiunilor noastre de transport de mărfuri.

Mai mult de 13.000 de angajați în cadrul DHL Freight își aduc expertiza, angajamentul și pasiunea pentru logistică pentru a oferi servicii excepționale și pentru a contribui la succesul lanțurilor de aprovizionare ale clienților noștri.

Pentru DHL, oamenii reprezintă cea mai importantă resursă a companiei, iar Departamentul de Resurse Umane devine o parte esențială în susținerea obiectivelor strategice ale companiei. Această perspectivă este pusă în practică prin recrutarea de profesioniști pe baza unui set bine definit de competențe, recompensarea performanței și încurajarea asumării responsabilității în cazul unei performanțe slabe, promovarea flexibilității și colegialității la locul de muncă și menținerea integrității comunicării.

DHL investește în oameni și în dezvoltarea acestora, programele de formare, evaluare și dezvoltare a personalului sunt investiții pe termen lung, care aduc beneficii celor trei părți implicate direct pe piață: client - angajat - organizație. Când spui DHL, te referi la seriozitate, profesionalism și viteză. Aceasta înseamnă încredere într-un lucru bine făcut, certitudinea că fiecare detaliu este prevăzut și perfecționat.

DHL Freight Romania este certificată ca Top Employer 2024, confirmând faptul că practicile noastre îmbunătățite în ceea ce privește oamenii și cultura sunt în conformitate cu cele mai înalte standarde globale. Suntem angajați să promovăm un mediu de lucru pozitiv, oferind pachete de compensații competitive, beneficii cuprinzătoare, aranjamente flexibile de lucru și programe continue de învățare și dezvoltare.

VINO ACUM IN ECHIPA DHL!
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024