Publicat 30 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 18 Iul 2019

Gestionar depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii.
Experienta in domeniile: gestiune, stivuitorist, reprezinta avantaj.
Lucrul in echipa, flexibilitate, atitudine pozitiva, energie pozitiva.
Abilitate de a invata lucruri noi.
Bun organizator si atent la detalii.

Descrierea jobului

Firma in domeniul materialelor de constructii(gresie, faianta, mobilier etc..)angajeaza gestionar depozit.
Descriere:
responsabil, dinamic, serios;
- memorie buna, meticulos, muncitor, cinstit si cu capacitate buna de organizare;
- experienta anterioara in domeniul gestiunii poate fi un avantaj;
- cunostinte de utilizare PC;
- fara antecedente;
- receptia cantitativa si calitativa a marfurilor pe baza documentelor contabile;
- asezarea marfurilor in depozit;
- eliberarea marfurilor din depozit pe baza documentelor justificative;
- responsabilitati legate de gestiunea depozitului, inventare periodice, receptie de marfa;
- mentinerea ordinii si curateniei in depozit.

Oferim:
Salariu motivant.

Spazio Ideea, comercializeaza obiecte de amenajari interioare de la cele mai cunoscure branduri din Italia, incepand de la placi ceramice, sisteme de iluminat si mobilier.

Expirat
Gestionar depozit  -  Spazio Ideea srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles