Gestionar depozit- Turda

TECONNEX EUROPE S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii - liceu
- Experienta in depozit
- Cunostinte calculator
- Autorizatie stivuitorist

Descrierea jobului

- Primeste materialele care intră/ies în/din depozit
- Verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc
- Controleaza cat este posibil calitatea materialelor și anuntă problemele de calitate ale marfii furnizate
- Face inventarul stocului primit pentru a confirma actele transportatorului
- Eticheteaza cu etichete FIFO toate produsele primte
- Transporta materialele de la zona de descarcare la zona de depozitare
- Intocmește documentele de evidență a recepțiilor cantitative și calitative a materiei prime
- Intocmește avizele de însoțire a mărfii
- asigură evidența stocurilor de materie primă și produs finit
- verifică și monitorizează permanent stocurile de materie primă și produs finit
- răspunde de mărfurile stocate.

Teconnex Europe S.R.L. este o intreprindere producatoare de coliere metalice pentru industria auto, parte a Grupului britanic Hexadex. Proiectul din Romania a fost lansat in anul 2018, pana acum fiind in continua crestere atat ca si numar de personal, cat si cifra de vanzari.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 2 Iul. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.