Gestionar depozit/ sofer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
• Experiență de minim 2 ani în manipulare marfa/ transport marfa
• Carnet de conducere categoria B
• Abilități excelente de comunicare si organizare,
• Persoană responsabilă și conștiincioasă, orientată către îndeplinirea sarcinilor și a obținerii rezultatelor
• Spirit de echipa

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
• Manipularea marfii
• Transportul marfii pe teren in diferite locatii din Bucuresti
• Prezentarea marfii clientilor si vanzarea acesteia (pe santier)
• Prospectarea pieței impreuna cu managerul în căutarea de noi santiere ce vor fi alocate in vederea cresterii portofoliului de clienti
• Promovarea produselor alocate pe masina Prallco
• Fidelizarea relației cu clienții din portofoliul companiei
• Analizarea cerințelor clienților și acordarea consultanței, dupa caz; in caz de consultanta detaliata, se poate apela la manager

Beneficii:
• Loc de muncă într-o companie in continua dezvoltare
• Beneficierea de training specializat la reprezentanta Milwaukee
• Telefon mobil
• Mașină de serviciu

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Prallco Sisteme este o companie de retail B2B în domeniul auto și al constructiilor al carui domeniu de activitate este vanzarea sculelor profesionale Milwaukee. Compania se afla în continuă dezvoltare. Parteneriatele încheiate cu liderii de piată pe numeroase segmente de nisă ne fac unici în domeniul nostru de activitate.

Ne putem dezvolta împreună dacă ești o persoană serioasă, motivată și cu spirit de echipă, iar noi te asiguram ca suntem o echipa de oameni motivati, cu principii solide si dornici de dezvoltare.
Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos