Gestionar Depozit produse farmaceutice – Europharm Chiajna

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Minim studii gimnaziale (studiile medii, finalizate cu diploma de Bacalaureat, reprezinta avantaj)
  • Bune abilitati aritmetice si utilizare calculator
  • Atentie la detalii, bune abilitati de planificare si organizare
  • Atitudine etica fata de munca, integritate
  • Fara antecedente penale incompatibile cu postul in discutie
  • Experienta pe o pozitie similara, in industria farmaceutica poate constitui un avantaj
  • Disponibilitate pentru lucrul in schimburi (ture de zi si noapte)

Descrierea jobului

  • Colectarea, verificarea si reverificarea comenzilor
  • Emiterea facturilor si avizelor de expeditie pe baza carora se elibereaza produsele
  • Verificarea periodica, calitativa si cantitativa, a stocurilor (inventare, spot check-uri)
  • Participarea la incarcarea si descarcarea marfurilor
  • Ambalarea corespunzatoare a comenzilor

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Mediu de lucru placut
  • Asigurare de viata
  • Abonament servicii medicale – prin reteaua de clinici Regina Maria
  • Asigurare transport din si in Bucuresti
  • Posibilitatea de a dezvolta o cariera in logistica

Europharm Distribuţie, este una dintre cele mai importante companii locale de distribuţie farmaceutică, cu o activitate de peste 26 de ani pe piaţa locală.

Principala noastră preocupare este de a fi PARTENERUL PREFERAT al producatorilor farma si al farmaciilor, orientat sa ofere solutii reciproc avantajoase, pe termen lung si sa contribuie la modelarea mediului de afaceri din domeniul sanatatii, cu scopul de a imbunatati viata pacientilor din Romania.

Domeniile de activitate ale Europharm Distribuţie implică:

Divizia Distribuţie Directă - Cu un portofoliu larg, care cuprinde peste 3.500 de produse, de la peste 100 de furnizori locali şi internaţionali, Europharm Distribuţie se adresează unui număr de peste 4.500 de puncte de lucru ale farmaciilor independente, lanţurilor naţionale, spitale şi alte tipuri de clienţi.

Divizia de Servicii Logistice si de Marketing - Europharm Distribuţie oferă o gamă largă de servicii pentru producătorii şi furnizorii de produse farmaceutice din România, cum ar fi: depozitare, manipulare, facturare, operaţiuni transport, livrare, dar şi servicii logistice pentru mostre, studii clinice şi materiale promoţionale. Portofoliul de Servicii de Marketing include servicii de Call Center, merchandising, promovare online si fata-in-fata, prin intermediul reprezentantilor comerciali.

Publicat 24 aug. 2021 Reactualizat 21 sept. 2021 Expiră 23 sept. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos