Gratis

Gestionar depozit Oradea

AGRII ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

• Studii medii;
• Cunostinte operare PC;
• Bune abilitati de organizare a timpului;
• Experienta in utilizarea programelor de gestiune;
• Da dovada de dinamism, integritate, atentie la detalii, disciplina, politete;
• Detinerea unui atestat de motostvuitorist reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozit, verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii (avize, facturi, procese-verbale de custodie, certificate de calitate, etc);
- Intocmeste procese verbale de constatare de diferente in cazul sesizarii de lipsuri cantitative in momentul receptiei marfii si in cazul in care se refuza marfa datorita eventualelor vicii calitatative ale acesteia;
- Verifica corectitudinea intocmirii comenzilor din sistem;
- Depoziteaza marfurile receptionate in conformitate cu procedurile interne, pe categorii, producatori, prioritati, folosind echipamente si utilaje specifice;
- Mentine evidenta modului de depozitare in sistemul informatic;
- Raspunzator pentru utilizarea metodei FIFO pentru livrari;
- Inregistrarea in sistemul informatic a tuturor datelor referitoare la produse si furnizori si de acuratetea datelor introduse, conform standardelor interne;
- Raspunde de organizarea logistica eficienta a depozitului;
- Expediaza marfa catre clienti conform comenzilor si prioritatilor.

Brandul Agrii s-a lansat pe piata in 2012, in Marea Britanie. Agrii este marca inregistrata a grupului Origin Enterprises LTD. Furnizor de servicii agronomice, tehnologii performante si sfaturi tehnice, Agrii combina excelenta si inovatia cu cele mai recente cercetari, pentru a asigura fermierilor un raspuns la provocarile agricole de astazi.

Agrii Romania acopera in proportie de 100% suprafata agricola a Romaniei, adresandu-se atat segmentului de ferme mari, cat si fermelor mici. De asemenea, prin cele 22 de fitofarmacii Agrii, dar si cele peste 1.000 de fitofarmacii partenere, Agrii reuseste sa vina cu produse si servicii catre micul fermier/producator, fitofarmaciile fiind pozitionate in puncte cheie, cuprinzand aproape toate zonele agricole din tara. Agrii sprijina sectorul de productie agricola prin furnizarea de recomandari personalizate, inputuri si solutii agricole inteligente in vederea imbunatatirii productiilor fermierilor.

Valorile Agrii Romania:

PARTENERIAT INOVATIE COMUNITATE OAMENI INTEGRITATE

Ne mandrim cu o echipa de peste 400 de colegi la nivel national si cautam sa intregim acesta echipa minunata cu colegi care sa impartaseasca valorile companie noastre si care sunt pasionati de domeniul agricol. Te incurajam sa aplici la unul dintre posturile disponibile si sa ne cunoastem!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024