Gestionar depozit online - Pipera, Voluntari

SC Dorador Trading SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Specificațiile postului:
  • Nivel de studii: medii (diplomă BAC)
  • Experiența: nu este necesară
Aptitudini:
  • Dorință de învățare
  • Inițiativă
  • Persoană activă, mobilă

Descrierea jobului

  • Organizează primirea, păstrarea și distribuirea către magazine și clienți a produselor online ce fac obiectul activității firmei noastre respectiv comercializarea hainelor pentru copii;
  • Efectuează recepția fizica a mărfii la intrarea în depozitul firmei;
  • Utilizează eficient spațiul de depozitare a mărfurilor;
  • Expedierea produselor către clienți;
  • Ambalarea și securizarea produselor în vederea livrării
  • Livrarea produselor către clienți în timpul cel mai scurt și în condiții optime.

Coccodrillo este o prezență activă pe piața de retail din România, care se adresează copiilor cu vârste cuprinse între 0 și 16 ani iar în momentul de față ocupă o poziție de vârf în comercializarea de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii. În prezent avem un lanț de 52 de magazine, în diferite centre comerciale din țară și suntem într-o continuă dezvoltare. Suntem o echipă tânără, dinamică și ne dorim alături de noi persoane motivate și deschise către noi provocări.

Publicat 30 Sept. 2022 Reactualizat 28 Oct. 2022 Expiră 30 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.