GESTIONAR DEPOZIT MOBILA LEMS

Plurivalent S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
-atitudine pozitiva, orientare spre rezultat
-cunostinte PC nivel incepator/mediu
-persoana organizata, atenta la detalii
-experienta in domeniu reprezinta un plus
-rezistenta la efort fizic
-experienta in manipularea stivuitoarelor constituie un avantaj
-abilitati de munca in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-receptia, inventarierea si livrarea marfurilor din depozit
-evidenta gestiunii
-intocmirea documentelor necesare
-incarcarea si descarcarea marfurilor
-sortarea si manipularea produselor in depozit conform comenzilor primite
-respectarea procedurilor interne de lucru
-cunoasterea produselor din gestiune

Oferim:
-salariu competitiv, renegociabil in functie de realizari
-contract de munca pe durata nedeterminata
-sistem online de gestionare comenzi
-posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu din Romania

LEM’S este cea mai extinsa retea nationala de magazine specializate in vanzarea de mobila de calitate superioara, cuprinzand in acest moment un numar de peste 100 unitati de comert. Gama sortimentala a magazinelor LEM’S include mobila corp si tapitata cu destinatia: bucatarie, sufragerie, dormitor, camera de tineret, hol.

Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati www.lemet.ro / Fabricat cu mandrie in Romania.

Publicat 8 Sept. 2022 Reactualizat 6 Oct. 2022 Expiră 8 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.