Gestionar depozit instalatii Otopeni

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm gestionar depozit instalații (HVAC) pentru punct de lucru București.

Candidatul ideal are:
  • Studii medii, avantaj profil tehnic.
  • Experiență pe o poziție similară (gestionar, stivuitorist).
  • Abilități de comunicare si relaționare cu clienții.
  • Abilități de organizare.
* Avantaj conducere stivuitor.

Descrierea jobului

Alături de echipa Kazan veți beneficia de:
  • Traininguri tehnice;
  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masă;
  • Bonusuri;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională;
  • Team-building periodic;
  • Decontarea costurilor de transport.

Societatea Kazinst Grup SRL activează de 12 ani în domeniul comercializării produselor și echipamentelor de instalații termice, hidro și sanitare, climatizare și electrice. În prezent, suntem prezenți în piața din România în Cluj, Iași, Vaslui și Bârlad.

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos