Publicat 01 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

GESTIONAR DEPOZIT GSM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai:
- o atitudine pozitiva, incredere in tine si esti optimist
- seriozitate si perseverenta pentru atingerea obiectivelor propuse
- cunostinte in utilizarea calculatorului
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce ar fi de facut:
- receptia, verificarea si depozitarea produselor
- ambalarea si livrarea produselor conform comenzilor
- cunostinte de baza de operare calculator
- sa-ti placa sa lucrezi in echipa.

Daca vei face parte din echipa noastra, principalele beneficii oferite vor fi:
- salariu fix atractiv + tichete de masa
- contract pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba)
- lucru in conditii placute (cald iarna si racoare vara)

EASTERN DIGITAL este o companie românească, fondată în anul 1992, specializată în domeniul accesoriilor pentru echipamente mobile. Detinem brandul propriu ATLAS, brand care include toata gama de accesorii pentru telefoane, tablete, laptop-uri si alte echipamente mobile. Produsele noastre se regasesc in peste 500 de magazine pe tot cuprinsul tarii, in cele mai importante retele de magazine specializate, totodata fiind prezente pe numeroase platforme online.

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT GSM  -  Eastern Digital srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles