Gestionar depozit | Filiala Afumati | Congelate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

persoana dinamica, organizata, cu abilitati de comunicare; experienta minim 1 an pe o pozitie similara

Descrierea jobului

  • coordoneaza activitatile de depozitare si gestionare; asigura efectuarea inventarelor;
  • supervizeaza si coordoneaza activitatea de incarcare-descarcare, conform notelor de comanda;
  • primeste, verifica, semneaza, transmite si arhiveaza documente justificative (avize de insotire a marfii, facturi fiscale, note de intrare-receptie, procese verbale de constatare de diferente);
  • este responsabil de curatenia in depozit si in zonele adiacente;
  • salariu atractiv

Marathon Distribution Group activeaza pe piata distributiei de produse alimentare din 1991. Distribuim prin cele 12 puncte de lucru proprii si distribuitorii locali produse profesionale pentru patiserii, gelaterii, cofetarii si brutarii, masline si ulei de masline, halva, pasta de tomate si derivate din rosii, compot, gem, sosuri si dressing-uri, conserve din legume si fructe. Suntem distribuitori ai marcii Olympia. Colaboram cu toate retelele IKA prezente in Romania.
Pentru mai multe informatii despre Marathon Distribution Group, va rugam vizitati site-ul companiei - www.marathon.com.ro
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022