Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Gestionar Centru colectare Pantelimon

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asigură gestiunea fizică şi scriptică a stocului de marfă şi raportează superiorului ierarhic orice neconcordanţă între cele două stocuri,
Respectă legislaţia de gestiune a stocurilor,
Înregistrează, prelucrează şi pastrează informaţiile referitoare la situaţia stocurilor,

Descrierea jobului

Utilizează eficient spaţiul de depozitare al maculaturii,
Emite avize de expediţie pentru maculatura care părăseşte centrul, în condiţiile prevăzute de lege,
Îndeplineşte la timp şi întocmai sarcinile specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic,
Utilizează şi pastrează în bune condiţii documentele cu regim special,
Respectă prevederile normativelor interne şi procedurile de lucru privitoare la postul său .

VRANCART S.A. Adjud este unul dintre cei mai importanti producatori de carton ondulat, hartie pentru carton ondulat si hartii igienico-sanitare din Romania, cu o vechime de peste 38 de ani in acest domeniu de activitate.
Fabricate din deseuri reciclabile, produsele VRANCART S.A. Adjud sunt biodegradabile si nu au impact negativ asupra mediului, ceea ce denota o permanenta preocupare fata de ocrotirea naturii si a mediului inconjurator.

Expirat
Gestionar Centru colectare Pantelimon  -  VRANCART SA