Fundraiser UNICEF Bucuresti si Brasov

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Zice lumea ca vorbesti prea mult? Esti exact ce cautam!
Vino la noi si poti vorbi cat de mult iti doresti, primesti bani pentru asta. ­čśŐ

Ia-ti si prietenii cu tine si vom lucra la un proiect super tare de strangere de fonduri in diferite zone din Bucuresti si Brasov, in locatii indoor cat si outdoor.
Vei lucra in echipe de minimum doua persoane, discutam despre proiectele UNICEF si convingem oamenii sa sustina copiii printr-o donatie lunara, prin debit direct.

Descrierea jobului

  • Salariu fix + BONUSURI;
  • Training (pl─âtit dupa prima luna de activare ╚Öi dureaz─â 3 zile - 5 ore pe zi);
  • Sustinerea permanenta pe teren pentru incepatori;
  • Echipa entuziasta;
  • Program flexibil – PART TIME – 4 ore/zi, 5 zile/ saptamana (posibilitatea sa iti alegi intervalul in care lucrezi).

Nu mai sta pe ganduri si suna la:
Bucuresti - 0722 403 603
Brasov - 0723 586 795

P.S. Cautam persoane majore ­čÖé asa incat ii poti lua cu tine pe mama, tata, sora, frate, verisoara, unchiul, matusa.

Mercury360 Misiune: Mercury360 exista pentru parteneriat cu fiecare client. Doar sprijinindu-ne unul pe celalalt ajungem fiecare la succes financiar, profesional si uman. Utilizatorii serviciilor Mercury360 sunt companii mari din orice domeniu, cu nevoi/probleme complexe de marketing care stiu ce vor si cauta un partener autentic. Un astfel de partener inseamna incredere si castig reciproc, un consultant, cineva care devine o extensie a propriei competente de marketing. Printre clientii Mercury360 se numara companii multinationale de prestigiu. Pagina web: http://www.mercury360.ro e-mail: hr@mercury360.ro .

Publicat 28 iul. 2022 Expir─â 27 aug. 2022