Publicat 21 Nov 2019 | Reactualizat 21 Dec 2019 | Expiră 22 Dec 2019

Functionara compartiment administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta necesara intr-un post de functionar aprovizionare, administrare, responsabil de stocuri si comenzi marfa, etc;
Operare PC (pachetul office).
Abilitati: buna capacitate relationala si analitica, spirit organizatoric, responsabilitati de organizare si planificare, rezistenta la stres, orientare catre client, atentie la detalii.
Carnet categoria B
De preferinta sa locuiasca in apropiere de Bolintin Deal.

Descrierea jobului

Asigura buna functionare din punct de vedere administrativ;
Asigura relatiile cu diversi furnizori (utilitati, consumabile etc);
Colaboreaza cu reprezentantii firmelor responsabile pentru diverse lucrari;
Aprovizioneaza cu diverse consumabile;
Raporteaza periodic catre Sef Serviciu Administrativ;

Lebario Ro SRL este o companie specializata in productia si reparatia matritelor pentru injectia masa plastica si turnare sub presiune.

Expirat
Functionara compartiment administrativ  -  LEBARIO RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles