Publicat 11 Iul 2019 | Reactualizat 05 Sep 2019 | Expiră 09 Sep 2019

Functionar informatii clienti – Bucuresti/Brasov

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;
- Cunostinte de operare PC;
- Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii si lucru in echipa;
- Orientare catre client si rezultat.

Descrierea jobului

- Solutionezi solicitarile primite din partea clientilor (telefonice/scrise) si a colegilor din punctele de lucru ale companiei noastre;
- Tratezi cu responsabilitate fiecare solicitare, redactezi raspunsuri si emiti documente, in conformitate cu standardele companiei ;
- Analizezi, inregistrezi si solutionezi reclamatiile clientilor, conform fluxului de lucru ;
- Comunici eficient cu toate departamentele implicate in desfasurarea eficienta a activitatii tale ;
- Te informezi in permanenta in vederea insusirii cunostintelor despre oferta de produse financiare.

Beneficii:
- Sesiuni de training specializate pentru cunoasterea procedurilor de lucru;
- Tichete de masa;
- Bonusuri in functie de atingerea target-ului;
- Abonament medical la o clinica privata;
- 7 card, Bookster, masaj la birou, biciclete la birou;
- Un mediu de lucru placut cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar bancar;
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala orientata catre client.

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Expirat
Functionar informatii clienti – Bucuresti/Brasov  -  Teamland SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles