Gratis

Functionar economic

Merk Standard Group S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana sociabila cu cunostiinte in contabilitate primara.

Descrierea jobului

* preia si verifica seturile de documente din departamentele comerciale, intocmeste deconturile estimative si deconturile pentru deplasarile externe;
* intocmeste, contabilizeaza si verifica lunar facturile fiscale emise;
* introduce si verifica in programul de contabilitate inregistrarile documentelor efectuate de catre alte posturi;
* indosariaza documentele cu care lucreaza si supervizeaza arhivarea lor;
* colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile, precum si la salvarea datelor informatice;
* duce la indeplinire sarcinile stabilite pe cale ierarhica;
* sa manifeste disponibilitate catre dialog, receptivitate, calm, tact in relatiile de serviciu;

Descrierea companiei

Societate de constructii
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024